Torima C3 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Torima C3 Şarj Aleti Fiyatları

Torima Araç Şarj Aleti Soketi Tüm Araçlarla Uyumlu Çift USB Araba Çakmaklık C3 Siyah

Satıcı: ondo

199,20 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 209.2
Torima C3 Type-C Siyah Tüm Araçlara Uyumlu Araba Çakmaklık Çift USB Girişli Oto Şarj Aleti Soketi - 1

Satıcı: ondo

230,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 240
Torima C3 Siyah Tüm Araçlara Uyumlu Araba Çakmaklık Çift USB Girişli Oto Şarj Aleti Soketi

Satıcı: Telkur Teknoloji

294,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 294.00
Torima Araç Şarj Aleti Soketi Tüm Araçlarla Uyumlu Çift USB Araba Çakmaklık C3 Siyah

Satıcı: Torima

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 300.00
Torima Tori̇ma 18 W Q.c 3 Amper Li̇ghtni̇ng Şarj Aleti̇ - Beyaz

Satıcı: Pamir Bilgisayar

263,80 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 273.8
Torima 15 W Q.c 3 Amper Type C Şarj Aleti C3

Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR ANKARA

319,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 319.80
Torima C3 Type-C Siyah Tüm Araçlara Uyumlu Araba Çakmaklık Çift USB Girişli Oto Şarj Aleti Soketi

Satıcı: ondo

299,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 309
Torima C3 Siyah Tüm Araçlara Uyumlu Araba Çakmaklık Çift Usb Girişli Oto Şarj Aleti Soketi

Satıcı: TORİMA

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 350.00
Torima C3 Siyah Tüm Araçlara Uyumlu Araba Çakmaklık Çift USB Girişli Oto Şarj Aleti Soketi

Satıcı: Torima

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 350.00

Torima C3 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Torima C3 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Torima C3 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz

Torima C3 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.