ttec 2CKP01 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
Toplam Anlık Güç:

ttec 2CKP01 Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Smartcharger Pd 30W Araç Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Stoklu Market | 1 yorum

379,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 379.90
Ttec Şarj Akım Korumalı 30W Usb-C Girişli Araç Çakmaklık 2CKP01S

Satıcı: EXPRESS MAĞAZA

476,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 476.00
Ttec Şarj Akım Korumalı 30W Usb-C Girişli Araç Çakmaklık 2CKP01S

Satıcı: mektec

489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 489.00
Ttec Smartcharger Pd 30w Araç Hızlı Şarj Aleti 2ckp01s Siyah

Satıcı: melodievi

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 499.00
Ttec Smartcharger Pd 30W Araç Hızlı Şarj Aleti 2Ckp01s Siyah

Satıcı: UĞUR İLETİŞİM

528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 528.00
Ttec Smartcharger 2Ckp01s 30 W Hızlı Araç Şarj Aleti

Satıcı: Adakum İletişim

585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 585.00
Ttec Smartcharger Pd 30w Araç Hızlı Şarj Aleti 2ckp01s Siyah

Satıcı: bolge-iletisim

615,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 615.10
TTEC 2CKP01S SmartCharger PD 30W Araç Hızlı Şarj Cihazı

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 627.00
ttec SmartCharger PD 30W Araç Hızlı Şarj Aleti 2CKP01S

Satıcı: uğur iletişim

647,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 647.01
ttec SmartCharger PD 30W Araç Hızlı Şarj Aleti 2CKP01S

Satıcı: Uğur İletişim

647,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 657.47
Ttec Smartcharger Pd 30W Araç Hızlı Şarj Aleti 2CKP01S Siyah

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 699.00
Ttec 2Ckp01S SmartCharger PD 30W Araç Hızlı Şarj Cihazı 749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 759
Ttec 2Ckp01S Smartcharger PD 30W Araç Hızlı Şarj Aleti 749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 759

ttec 2CKP01 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec 2CKP01 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec 2CKP01 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec 2CKP01 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.