ttec 2CKP03S Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec 2CKP03S Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Şarj Akım Korumalı 60W Çift Pd Giriş Araç Çakmaklık Şarjı Uyumlu

Satıcı: Coofbe

527,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 527.89
ttec SmartCharger Duo PD 60W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-C Siyah

Satıcı: pdateknoloji

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 609
Ttec 2ckp03s Smartcharger Duo Pd 60w Araç Hızlı Şarj Aleti Usb-c+usb-c Siyah

Satıcı: sagol

716,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 716.66
Ttec SmartCharger Duo PD 60W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-C

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 719.00
ttec SmartCharger Duo PD 60W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C - USB-C Siyah 2CKP03S

Satıcı: PDAteknoloji

768,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 768.03
Ttec 2CKP03S Smartcharger Duo Pd 60W Araç Hızlı Şarj Aleti Usb-C+Usb-C Siyah

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 799.00
Ttec SmartCharger Duo PD 60W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-C

Satıcı: PDAteknoloji

841,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 841.50
ttec SmartCharger Duo PD 60W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C - USB-C Siyah 2CKP03S

Satıcı: PalaZTecH | 9 yorum

865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 865.00
Ttec Süper Hızlı 60W 2x PD Type-C Araç Şarj Cihazı, 12/24V Çakmaklık Girişli Akım ve Isı Korumalı

Satıcı: Polham

887,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 887.14
ttec SmartCharger Duo PD 60W USB-C + USB-C Araç Hızlı Şarj Aleti 2CKP03S

Satıcı: ttec

899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 899.91
Ttec 2Ckp03S SmartCharger Duo PD 60W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-C-Siyah 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 1009

ttec 2CKP03S Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec 2CKP03S Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Var

ttec 2CKP03S Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec 2CKP03S Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.