Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ttec SpeedCharger QC 3.0 Type-C 120cm Kablolu Araç Şarj Aleti - Beyaz (2CKQC01C) Satıcı: pdateknoloji
259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 269
Ttec Speedcharger Qc 3.0 Araç Şarj Aleti + Type-C Kablo 2Ckqc01c
Satıcı: PDAteknoloji
319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 319.00
Ttec SpeedCharger QC 3.0 Araç Şarj Aleti + USB-C Kablo 2CKQC01C
Satıcı: PDAteknoloji | 59 yorum
347,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 347.00
ttec SpeedCharger QC 30 Araç Şarj Aleti ve Type C Kablo Satıcı: PDAteknoloji
364,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 364.50
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER