Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Kablosuz Çıkış Gücü:
10 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec AirCharger M+ Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Aircharger M+ Magsafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti - Beyaz

Satıcı: AYIK İLETİŞİM

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 890.00
Ttec AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj Aleti ve PD 20W Seyahat Şarj Aleti

Satıcı: YUMAK E TİCARET

940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 940.00
ttec AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

955,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 965.68
Ttec Aircharger M+ Magsafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti + Pd - Beyaz

Satıcı: YUMAKETİCARET | 16 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 999.00
Ttec 2Ks29B AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı Beyaz 1.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 1469.00
ttec AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: ttec

1.799,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 1799.91
Ttec 2Ks30B AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı ve PD 20W Seyahat Beyaz 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 1999.00
Ttec AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: ttec

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1999.90
ttec AirCharger M+MagSafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti 1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1999.90
ttec AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj Aleti ve PD 20W Seyahat Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

2.006,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 2016.39
AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti 1.999,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 2009.9
ttec AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj Aleti ve PD 20W Seyahat Şarj Aleti 2KS30B

Satıcı: ttec

2.249,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 2249.91
AirCharger M+ MagSafe Uyumlu Kablosuz Hızlı Şarj Aleti + PD 2KS30 2.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 2509.9

ttec AirCharger M+ Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec AirCharger M+ Şarj Aleti Temel Özellikleri

10 W
Var
Yok

ttec AirCharger M+ Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Apple MagSafe
• Kablosuz Çıkış Gücü 10 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 1 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Dahili Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 84 g
• Genişlik 63 mm
• Yükseklik 16 mm
• Derinlik 63 mm

ttec AirCharger M+ Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.