Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Var

ttec AirCharger Quattro M Şarj Aleti Fiyatları

Ttec 2Ks26s Aircharger Quattro M Magsafe Uyumlu 4İn1 Siyah Kablosuz Şarj Aleti Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 1439.10
Ttec 2Ks26s Aircharger Quattro M Siyah 4İn1 Magsafe Kablosuz Şarj Aleti Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 1439.10
Ttec Aircharger Quattro M Magsafe Uyumlu Iphone+applewatch+airpods Led Li Kablosuz Hızlı Şarj Standı

Satıcı: ttec

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1799.00
ttec AirCharger Quattro M MagSafe Uyumlu iPhone+AppleWatch+AirPods LED li Kablosuz Hızlı Şarj Standı

Satıcı: ttec

1.799,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1799.91
AirCharger Quattro M MagSafe Uyumlu LED li Kablosuz Hızlı Şarj Standı 1.999,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2009.9
AirCharger Quattro M MagSafe Uyumlu LEDli Kablosuz Hızlı Şarj Standı 1.999,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2009.9
ttec AirCharger Quattro M MagSafe Uyumlu iPhone+AppleWatch+AirPods LED li Kablosuz Hızlı Şarj Standı

Satıcı: Uyar e ticaret

2.133,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2133.03
Ttec Aircharger Quattro M Magsafe Uyumlu Iphone+applewatch+airpods Led Li Kablosuz Hızlı Şarj Standı

Satıcı: UYAR E TİCARET

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2499.00
Ttec Aircharger Quattro M Magsafe Uyumlu Led Li Kablosuz Hızlı Şarj Standı

Satıcı: ANTREPO

3.321,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 3321.00
Ttec Aircharger Quattro M Magsafe Uyumlu Ledli Kablosuz Hızlı Şarj Standı

Satıcı: ANTREPO

3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 3591.00

ttec AirCharger Quattro M Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec AirCharger Quattro M Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var

ttec AirCharger Quattro M Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Apple MagSafe
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Ek Özellikler LED Lamba
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 200 g
• Genişlik 177 mm
• Yükseklik 9 mm
• Derinlik 12 mm

ttec AirCharger Quattro M Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.