Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Kablosuz Çıkış Gücü:
20 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Var

ttec AirCharger Trio Up Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Aircharger Trio Up Magsafe Uyumlu 3ü 1 Arada iPhone + Apple Watch + Airpods Kablosuz Hızlı Şarj - Beyaz

Satıcı: Stoklu Market | 6 yorum

1.299,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1299.90
Ttec Aircharger Trio Up Magsafe 3ü 1 Arada Apple Uyumlu iPhone +

Satıcı: TCABmarket

1.375,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 1375.14
Ttec 2KS32B AirCharger Trio Up MagSafe Uyumlu 3ü 1 Arada iPhone + Apple Watch + AirPods Kablosuz Şar

Satıcı: Stoklumarket

1.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1449.90
Ttec 2KS32B AirCharger Trio Up MagSafe Uyumlu 3ü 1 Arada iPhone + Apple Watch + AirPods Kablosuz Şar

Satıcı: UYAR E TİCARET

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1499.90
Ttec 2KS32B AirCharger Trio Up MagSafe Uyumlu 3ü 1 Arada iPhone + Apple Watch + AirPods Kablosuz Şarj Standı

Satıcı: TCAB MARKET

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1599.00
Ttec 2Ks32b Aircharger Trio Up Magsafe Uyumlu 3Ü 1 Arada İphone + Apple Watch + Airpods Kablosuz Şarj Standı

Satıcı: Stoklu Market

1.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1799.90
Ttec 2Ks32B Aircharger Trio Up Magsafe Uyumlu 3Ü 1 Arada İphone + Apple Watch + Airpods Kablosuz Şarj Standı

Satıcı: Stoklu Market

1.799,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1799.91
Ttec 2KS32B AirCharger Trio Up MagSafe Uyumlu 3ü 1 Arada iPhone + Apple Watch + AirPods Kablosuz Şarj Standı

Satıcı: StokluMarket

1.899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1899.91

ttec AirCharger Trio Up Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec AirCharger Trio Up Şarj Aleti Temel Özellikleri

20 W
Var

ttec AirCharger Trio Up Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Apple MagSafe
• Kablosuz Çıkış Gücü 20 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 305 g
• Genişlik 207 mm
• Yükseklik 139 mm
• Derinlik 92 mm

ttec AirCharger Trio Up Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.