Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec SmartCharger 2.4A Şarj Aleti Fiyatları

Ttec SmartCharger 12W 2.4A Araç Şarj Aleti + 120cm Lightning Kablo

Satıcı: MCHOME

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 309
Ttec SmartCharger 12W 2.4A Araç Şarj Aleti + 120cm Lightning Kablo 2CKS30LS

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

342,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 342.00
Ttec SmartCharger 2.4A Araç Şarj Aleti + Lightning Kablo 2CKS30LS - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

344,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 344.70
Ttec SmartCharger 12W 2.4A Araç Şarj Aleti + 120cm Lightning Kablo 2CKS30LS

Satıcı: PDAteknoloji

355,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 355.50
Ttec AkıllıŞarjCihazı 2.4A Araç Şarj Aleti + Lightning ile Uyumlu Kablo Siyah 2CKS30LS

Satıcı: pdateknoloji

359,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 369
Ttec Smartcharger 12W 2.4A Araç Şarj Aleti + 120Cm Lightning Kablo 2Cks30ls

Satıcı: PDAteknoloji

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 359.00
Ttec SmartCharger 12W 2.4A Araç Şarj Aleti + 120cm Lightning Kablo

Satıcı: PDAteknoloji

418,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 418.00
Ttec SmartCharger 12W 2.4A Araç Şarj Aleti + 120cm Lightning Kablo 2CKS30LS

Satıcı: ttec

647,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 647.91
ttec SmartCharger 2.4A Araç Şarj Aleti + Lightning Kablo 2CKS30LS 599,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 609.9
Ttec 2Cks30Ls SmartCharger 2.4A Araç Şarj Aleti + Lightning Kablo 719,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 729
Ttec Akıllışarjcihazı 2.4A Araç Şarj Aleti + Lightning ile Uyumlu Kablo Siyah 2CKS30LS - 001-Renkli

Satıcı: PeriStoree

1.135,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 1135.67

ttec SmartCharger 2.4A Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger 2.4A Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Var

ttec SmartCharger 2.4A Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 12 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/2.4A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A
• 1. Çıkış Gücü 12 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü Lightning
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec SmartCharger 2.4A Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.