Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:

ttec Smartcharger Duo 2CKS21S Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Smartcharger Duo3.1A Araç Şarj Çift Usb

Satıcı: Stoklu-Market | 10 yorum

244,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 244.90
Ttec 2cks21s Smartcharger Duo 3.1a Araç Şarj Aleti Çift Usb Siyah

Satıcı: Stoklumarket

242,50 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 252.5
Ttec Smartcharger Duo 15 Watt Hızlı Şarj Özellikli USB Araç Şarj Cihazı Seyahat İçin Uygun - Siyah

Satıcı: Stoklu Market

234,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 244.9
Ttec SmartCharger Duo3.1A Araç Şarj Çift USB

Satıcı: StokluMarket

280,16 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 290.16
Ttec 2Cks21s Smartcharger Duo 3.1A Araç Şarj Aleti Çift Usb Siyah

Satıcı: Stoklu Market

265,40 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 275.4
Ttec SmartCharger Duo 3.1A Araç Şarj Aleti Çift USB + Micro USB Kablo 2CKS21MS - Siyah

Satıcı: MELEK İLETİŞİM | 1 yorum

400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 400.00
ttec SmartCharger Duo 3.1A Araç Şarj Aleti Çift USB + Micro USB Kablo 2CKS21MS

Satıcı: ttec

449,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 449.91
Ttec Şarj Akım Korumalı 15.5w Çift Usb Girişli Araç Çakmaklık Şarjı Tüm Araçlarla Uyumlu Araç Şarj B

Satıcı: Coofbe

468,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 468.58
Ttec Smartcharger Duo3.1A Araç Şarj Çift Usb

Satıcı: ElektroSepeti

627,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 627.89

ttec Smartcharger Duo 2CKS21S Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec Smartcharger Duo 2CKS21S Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec Smartcharger Duo 2CKS21S Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 15.5 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/1A 5V/2.1A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.1 A
• 1. Çıkış Gücü 10.5 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 1 A
• 2. Çıkış Gücü 5 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec Smartcharger Duo 2CKS21S Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.