Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec SmartCharger Duo PD 45W Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Smartcharger Duo Pd 45W Seyahat Hızlı Şarj Aleti Usb-C+Usb-A - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 21 yorum

769,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 769.50
Ttec Smartcharger Duo Pd 45w Seyahat Hızlı Şarj Aleti Usb-c Usb-a Siyah

Satıcı: LiveBlue

779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 779.00
Ttec Smartcharger Duo Pd 45w Seyahat Hızlı Şarj Aleti Usb-c Usb-a Siyah

Satıcı: Stoklumarket

779,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 779.90
Ttec Smartcharger Duo Pd 45W Seyahat Hızlı Şarj Aleti Usb-C+Usb-A - Beyaz

Satıcı: Stoklu Market | 21 yorum

799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 799.90
Ttec 2Scp02b Smartcharger Duo Pd 45W Usb-C+Usb-A Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Stoklu Market

827,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 827.90
Ttec Smartcharger 45W Pd Duo Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: Live Blue

829,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 829.80
ttec SmartCharger Duo PD 45W Seyahat Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 855.00
Ttec 2SCP02B SmartCharger Duo PD 45W USB-C+USB-A Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Stoklu Market

899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 899.91
Ttec 2SCP02S SmartCharger Duo PD 45W USB-C+USB-A Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Stoklu Market

899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 899.91
ttec SmartCharger Duo PD 45W Seyahat Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A

Satıcı: StokluMarket

910,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 910.96
Ttec 2Scp02S SmartCharger Duo PD 45W Usb-C+Usb-A Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Siyah 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1699.00
Ttec 2Scp02B SmartCharger Duo PD 45W Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Beyaz 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1699.00
Ttec 2scp02b Smartcharger Duo Pd 45w Usb-c+usb-a Beyaz Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 1699.00
Ttec 2scp02s Smartcharger Duo Pd 45w Usb-c+usb-a Siyah Seyahat Hizli Şarj Aleti

Satıcı: teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 1699.00
Ttec 2scp02b Smartcharger Duo PD 45W Usb-c+usb-a Beyaz Seyahat Hızlı Şarj Aleti 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1709
Ttec 2Scp02S Smartcharger Duo PD 45W Usb-c+usb-a Siyah Seyahat Hizli Şarj Aleti 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 1709

ttec SmartCharger Duo PD 45W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger Duo PD 45W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger Duo PD 45W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

ttec SmartCharger Duo PD 45W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.