Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec SmartCharger Duo PD 83W Şarj Aleti Fiyatları

Ttec SmartCharger Duo PD 83W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A melodi

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

1.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1069.00
Ttec SmartCharger Duo PD 83W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A melodi

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

1.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1089.00
ttec SmartCharger Duo PD 83W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A Siyah

Satıcı: ProfiteroL

1.277,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 1287.78
Ttec 2CKP04S Smartcharger Duo Pd 83W Araç Hızlı Şarj Aleti Usb-C+Usb-A Siyah

Satıcı: MolekuL | 1 yorum

1.277,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1277.78
Ttec Şarj Akım Korumalı 83W Usb-C+Usb Girişli Araç Çakmaklık Şarjı Tüm Araçlarla Uyumlu Araç Şarj Başlık - Siyah

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1299.00
ttec SmartCharger Duo PD 83W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A Siyah 2CKP04S

Satıcı: ttec

1.619,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1619.91
Ttec 2Ckp04S SmartCharger Duo PD 83W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A-Siyah 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 1799.00
SmartCharger Duo PD 83W USB-C+USB-A Siyah 2CKP04S Araç Hızlı Şarj Aleti 1.799,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 1809.9
ttec SmartCharger Duo PD 83W Araç Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A Siyah 2CKP04S 1.799,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1809.9

ttec SmartCharger Duo PD 83W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger Duo PD 83W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Var

ttec SmartCharger Duo PD 83W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec SmartCharger Duo PD 83W Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

ttec SmartCharger Duo PD 83W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.