Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
Toplam Anlık Güç:

ttec SmartCharger Duo PD Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Smartcharger Duo Pd 32W Seyahat Hızlı Şarj Aleti Usb-C + Usb-A Beyaz 2Scs24b

Satıcı: PDAteknoloji

512,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 512.10
ttec SmartCharger Duo 32W Şarj Cihazı

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

522,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 522.00
Ttec 2SCS24B Smartcharger Duo 32W Usb-C+Usb-A Seyahat Şarj Aleti

Satıcı: enkarteknoloji

528,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 528.44
ttec SmartCharger Duo 32W Şarj Cihazı

Satıcı: PDAteknoloji

571,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 571.50
Ttec SmartCharger Duo PD 32W Seyahat Hızlı Şarj Aleti USB-C + USB-A Beyaz 2SCS24B

Satıcı: pdateknoloji

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 599.00
Ttec SmartCharger Duo PD 32W Seyahat Hızlı Şarj Aleti USB-C+USB-A - Beyaz

Satıcı: Enkar Teknoloji | 331 yorum

618,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 618.00
Ttec 32W Smartcharger DUO USB-C+USB-A Seyahat Şarj Aleti White

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

664,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 664.05
Ruzma T.Tec Şarj 2scs24b Usb + Type-C Çıkış Başlık 32 Watt

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 899.00
Ttec 32W Smartcharger DUO USB-C+USB-A Seyahat Şarj Aleti White

Satıcı: MEDIAMARKT

980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 980.00
Ttec 2Scs24B SmartCharger Duo PD 32W Seyahat Hızlı Şarj CihazıUSB-C + Usb-A Beyaz 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1009
Ttec Süper Şarj Akım Koruma Pd Ve Usb Qc4 32w Şarj Başlığı Samsung Huawei Iphone 15 15 Pro Max Şarj

Satıcı: BOLSAT

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1099.00
Ttec SmartCharger Duo PD 32W USB C+usb A Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1209
Ttec Akıllışarjcihazı Duo Pd 32W Seyahat Hızlı Şarj Aleti Usb-C + Usb-A Beyaz (Kablosuzdur) 2Scs24b

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1259.10

ttec SmartCharger Duo PD Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger Duo PD Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger Duo PD Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec SmartCharger Duo PD Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.