Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

ttec SmartCharger GAN 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Fiyatları

Ttec Smartcharger Gan 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Usb-C 60W Kablo - 2SCG20CB - beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

576,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 576.00
Ttec 2Scg20Cnp Smartcharger Gan 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Pembe 599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 599.00
Ttec SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo Neon Neon Mavi

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 670.00
Ttec SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo Neon Neon Mavi

Satıcı: PalaZTecH

681,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 681.92
ttec SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - U - Mavi

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 13 yorum

690,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 690.30
Ttec 2Scg20Cns Smartcharger Gan 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Sarı 699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 699.00
Ttec 2Scg20Cnm Smartcharger Gan 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Mavi 699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 699.00
Ttec Special COLLECTION SmartCharger Pro GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo 1.2m 2SCG20CN (3 yıl garantili) (Neon Sarı)

Satıcı: pdateknoloji

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 729
Ttec Special COLLECTION SmartCharger Pro GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo 1.2m 2SCG20CN (3 yıl garantili) (Neon Turuncu)

Satıcı: pdateknoloji

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 729
Ttec Special COLLECTION SmartCharger Pro GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo 1.2m 2SCG20CN (3 yıl garantili) (Neon Kırmızı)

Satıcı: pdateknoloji

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 729
Ttec 2Scg20cns Ttec Smartcharger Gan 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Lightning3a Kablo

Satıcı: Turkcell Emre İletişim

783,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 783.20
Ttec 2Scg20cns Ttec Smartcharger Gan 20W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti + Usb-C - Lightning 3A Kablo

Satıcı: Turkcell Emre İletişim

783,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 783.20
TTEC SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo Neon Neon Mavi

Satıcı: PalaZTecH

872,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 872.03
TTEC SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 3A Kablo Neon 2SCG20CN

Satıcı: PalaZTecH

872,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 872.03
ttec SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti + USB-C - USB-C 60W Kablo - 2SCG20CB 999,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1009.9
Ttec 2Scg20Cnp SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Pembe 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

16 1099.00
Ttec 2Scg20Cnt SmartCharger GAN 20W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı Turuncu 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

17 1099.00

ttec SmartCharger GAN 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger GAN 20W Şarj Aleti Ürün Ailesi

ttec SmartCharger GAN 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger GAN 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

ttec SmartCharger GAN 20W Şarj Aleti (USB Type-C) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.