Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec Smartcharger PD 30W Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Smartcharger Pd 30W Usb-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti - Beyaz

Satıcı: Stoklu Market

449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 449.90
Ttec 2SCS26B SmartCharger PD 30W USB-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: PDAteknoloji

528,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 528.90
Ttec 2SCS26B SmartCharger PD 30W USB-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: Stoklumarket

529,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 529.90
Ttec Smart Charger Pro Pd Usb-C Travel Charger 30W 2Scs26b

Satıcı: PDAteknoloji

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 539.10
Ttec 2Scs26b Smartcharger Pd 30W Usb-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Stoklu Market

539,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 539.90
Ttec SmartCharger PD 30W USB-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: Stoklu Market

539,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 539.91
Ttec Smartcharger Pd 30W Usb-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti - Beyaz

Satıcı: Stoklu Market | 222 yorum

549,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 549.90
Ttec SmartCharger PD30W USB-C Sey.Hızlı Şarj Beyaz

Satıcı: StokluMarket

569,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 569.91
Ttec SmartCharger PD 30W USB-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz

Satıcı: PDAteknoloji

571,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 571.50
Ttec Smartcharger Pd30W Usb-C Sey.Hızlı Şarj Beyaz

Satıcı: pdateknoloji

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 609
Ttec 2SCS26B SmartCharger PD 30W USB-C Hızlı Şarj Adaptörü

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

608,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 608.00
Ttec 2SCS26B 30W Usb-C Seyahat Hızlı Şarj Aleti Beyaz Uyumlu Modeller İçin Akıllı Şarj

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 899.00

ttec Smartcharger PD 30W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec Smartcharger PD 30W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec Smartcharger PD 30W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec Smartcharger PD 30W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.