Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec SmartCharger Trio GAN 65W Şarj Aleti Fiyatları

ttec SmartCharger Trio GAN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 USB-C+USB-A Beyaz 2SCG03B

Satıcı: ProfiteroL

1.611,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 1621.11
Ttec SmartCharger Trio GAN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 USB-C+USB-A

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

1.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1479.00
ttec SmartCharger Trio GAN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 USB-C+USB-A

Satıcı: ondo

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 1999.00
ttec SmartCharger Trio GAN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 USB-C+USB-A

Satıcı: ttec

2.069,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2069.91
Ttec SmartCharger Trio GAN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 USB-C+USB-A

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

2.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2279.00
Ttec 2Scg03B SmartCharger Trio GAN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Cihazı2 Usb-C+Usb-A Beyaz 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 2299.00
Ttec Smartcharger Trio Gan 65W Pd Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 Usb-C+Usb-A - Siyah

Satıcı: ttec | 49 yorum

2.299,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 2299.90
Ttec Smartcharger Trio Gan 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti 2 USB-C+USB-A-Beyaz 2.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2309
Ttec 2SCG03S SmartCharger Trio GAN 65W 2 USB-C+USB-A PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Arya Mağaza

3.917,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 3917.06

ttec SmartCharger Trio GAN 65W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger Trio GAN 65W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger Trio GAN 65W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec SmartCharger Trio GAN 65W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.