Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
taks CP01 30W PD USB-C Araç Hızlı Şarj Aleti, Siyah 5CP01S Satıcı: Amazon.com.tr
300,48 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 310.48
Ttec Taks 5CP01CS 30 W Hızlı Araç Şarj Aleti+ TYPC-C TO TYPC-C şarj kablosu - 30W Siyah
Satıcı: GÜMÜŞOK TEKNOLOJİ
349,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 349.90
Ttec Taks 5CP01CS 30 W Hızlı Araç Şarj Aleti Adaptörü - Siyah
Satıcı: GÜMÜŞOK TEKNOLOJİ
383,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 383.04
taks CP01 30W PD USB-C Araç Hızlı Şarj Aleti + USB-C-Lightning Kablo, Siyah 5CP01LS Satıcı: Amazon.com.tr
401,96 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 411.96
Sadece Adaptör
300,48 TL
Type-C
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER
VARYANT