Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
UGREEN 50W PD Hızlı Araç İçi Şarj Cihazı Çakmaklık Adaptörü 2xUSB-C, Uzay Grisi, 70594
Satıcı: KOY SEPETE | 37 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 1299.00
Ugreen Çift PD Type-C Çıkışlı 50W Araç Çakmaklık Şarj Cihazı Satıcı: ALPI STORE
1.274,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 1284.25
Ugreen 70594 2xUSB-C QC/PD 36W Hızlı Araç Şarj Adaptörü Satıcı: Ugreen Türkiye
1.299,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 1299.73
Ugreen Çift PD Type-C Çıkışlı 36W Araç Çakmaklık Şarj Cihazı Satıcı: exbilisim
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 1399.00
Ugreen 70594 2xUSB-C Qc/pd 36W Hızlı Araç Şarj Adaptörü
1.349,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
22 dk önce
5 1359
Ugreen 40W PD 2xusb-c Uzay Grisi Hızlı Araç İçi Şarj Cihazı Çakmaklık Adaptörü
1.499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
22 dk önce
6 1509
Ugreen 50W Pd Hızlı Araç İçi Şarj Cihazı Çakmaklık Adaptörü 2Xusb-C, Uzay Grisi, 70594
Satıcı: Ugreen Türkiye
1.580,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 1580.10
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER