Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Ugreen Nexode 100W Şarj Aleti Fiyatları

UGREEN Nexode 100W GaN Masaüsü Hızlı Şarj Cihazı QC PD 4 Portlu 3xUSB-C, 1xUSB-A, Gri - 90928

Satıcı: Hepsiburada | 47 yorum

3.059,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3059.25
Ugreen Nexode 100W USB Type-C QC 4.0 PD 3.0 GanX 4 Portlu Hızlı Şarj Cihazı

Satıcı: Ugreen Türkiye

3.059,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 3059.23
UGREEN Nexode GaN X 100W Hızlı Şarj Cihazı 4 Portlu PD QC 3xUSB-C, 1xUSB-A, Beyaz, 15337

Satıcı: Ugreen Türkiye

3.441,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 3441.73
Nexode Uno 100W Robot GaN Hızlı Şarj Cihazı 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 3599.00
Ugreen Nexode 100W USB Type-C QC 4.0 PD 3.0 GanX 4 Portlu Hızlı Şarj Cihazı

Satıcı: DECIDE

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 3599.10
Ugreen Nexode 100W Gan Masaüsü Hızlı Şarj Cihazı Usb-C Qc Pd 4 Portlu 3Xusb-C, 1Xusb-A, Gri, 90928

Satıcı: Ugreen Türkiye

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3599.10
Ugreen Nexode Uno 100W Robot Gan Hızlı Şarj Cihazı 3xusb-C, 1xusb-A, Gri, 45515B - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 12 yorum

3.749,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3749.25
Ugreen Nexode Uno 100w Robot Gan Hızlı Şarj Cihazı 3xusb-c, 1xusb-a, Gri, 45515b

Satıcı: DECIDE | 1 yorum

3.779,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 3779.24
UGREEN Nexode 100W GaN Hızlı Şarj Cihazı Type-C QC PD 4 Portlu 3xUSB-C, 1xUSB-A - Gri 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 3799.00
Ugreen Nexode Uno 100W Robot GaN Hızlı Şarj Cihazı 3xUSB-C, 1xUSB-A, Gri, 45515B

Satıcı: Teknosa

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 3919.02
Ugreen Nexode 100W GaN Masaüsü Hızlı Şarj Cihazı Type-C QC PD 4 Portlu 3xUSB-C, 1xUSB-A, 2M Kablolu, Gri, 90928 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 3999.00
Ugreen Nexode Uno 100W Robot GaN Hızlı Şarj Cihazı 3xUSB-C 1xUSB-A Gri 45515B 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 3999.00
Ugreen Nexode Uno 100w Robot GaN 3xUSB-C 1xUSB-A Gri Hızlı Şarj Cihazı 45515b 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3999.00
Ugreen Nexode 100w USB Type-C QC 4.0 PD 3.0 GanX 4 Portlu Hızlı Şarj Cihazı 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3999.00
Ugreen Nexode Uno 100W Robot Gan Hızlı Şarj Cihazı 3Xusb-C, 1Xusb-A, Gri, 45515B

Satıcı: Ugreen Türkiye

4.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 4499.10
Nexode 100W GaN Gri Masaüsü Hızlı Şarj Cihazı 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

16 4609

Ugreen Nexode 100W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Ugreen Nexode 100W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Ugreen Nexode 100W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 100 W
• Volt-Amper Değerleri 9V/2A 12V/1.5A 3.3-21V/5A 5-9-12-15V/3A 10V/2.25A 20V/5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 4.0 PD 3.0 (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 4 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 15 V 20 V 21 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 5 A
• 1. Çıkış Gücü 100 W
• 2. Çıkış Gerilimi 3.3 V 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V 21 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A 5 A
• 2. Çıkış Gücü 100 W
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 10 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 2.25 A 3 A
• 3. Çıkış Gücü 22.5 W
• 4. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 10 V 12 V
• 4. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 2.25 A 3 A
• 4. Çıkış Gücü 22.5 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Gri
• Ağırlık 289 g
• Genişlik 84 mm
• Yükseklik 30 mm
• Derinlik 87 mm

Ugreen Nexode 100W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.