Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Ugreen Nexode 200W Şarj Aleti Fiyatları

UGREEN Nexode 200W GaN II 6 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu 4xUSB-C, 2xUSB-A, Gri - 40914

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

5.489,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 5489.25
UGREEN 200W USB C Şarj Cihazı 100W + 100W 6 Bağlantı Noktalı PD Şarj Cihazı GaN II PPS MacBook Pro/Air iPhone iPad Pro ile uyumludur.

Satıcı: Amazon.com.tr

5.507,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 sn önce

2 5517.23
Ugreen Nexode 200W GaN 2 6 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu

Satıcı: Ugreen Türkiye

5.507,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 5507.23
Ugreen Nexode 200W GaN II 6 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu

Satıcı: DECIDE

5.572,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 5572.03
Ugreen Nexode 200W Gan Iı 6 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu 4Xusb-C, 2Xusb-A, Gri, 40914

Satıcı: Ugreen Türkiye

6.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6479.10
UGREEN 55763 X766 Nexode 6xUSB-C 2xUSB-A 200W GaN 8 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu (Ugreen 35608 Avrupa Priz Adaptörü İle )

Satıcı: exbilisim

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 6699.00
Ugreen Nexode 200 W Gan II 6 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu 7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7199.00
UGREEN Nexode 200W GaN II Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu 4xUSB-C, 2xUSB-A - Gri 8.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 8439.00
Ugreen Nexode 200W GaN 2 6 Portlu Masaüstü Hızlı Şarj Cihazı İstasyonu

Satıcı: Erenler Ticaret

15.432,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 15432.12

Ugreen Nexode 200W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Ugreen Nexode 200W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Ugreen Nexode 200W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 200 W
• Volt-Amper Değerleri 3.3-21V/3A 5-9-12-15V/3A 5V/2A 20V/3.25A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 4.0 Adaptive Fast Charging BC1.2 Huawei FCP PD 3.0 (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 6 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 15 V 20 V 21 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 5 A
• 1. Çıkış Gücü 100 W
• 2. Çıkış Gerilimi 3.3 V 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V 21 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A 5 A
• 2. Çıkış Gücü 100 W
• 3. Çıkış Gerilimi 3.3 V 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V 21 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A 3.25 A
• 3. Çıkış Gücü 65 W
• 4. Çıkış Gerilimi 3.3 V 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V 21 V
• 4. Çıkış Akımı 3 A 3.25 A
• 4. Çıkış Gücü 65 W
• 5. Çıkış Gerilimi 5 V
• 5. Çıkış Akımı 2 A
• 5. Çıkış Gücü 10 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Gri
• Ağırlık 517 g
• Genişlik 101 mm
• Yükseklik 32 mm
• Derinlik 101 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 40913 40914

Ugreen Nexode 200W Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Ugreen Nexode 200W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.