Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
UGREEN Nexode Air 100W 4-Port GaN Fast Charger EU Hızlı Şarj Adaptörü Satıcı: Amazon.com.tr
3.519,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 3529.75
Ugreen Nexode Air 35043 3xUSB-C - USB-A QC/PD 100 W Gan Hızlı Şarj Adaptörü Satıcı: lifetechstore
3.779,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 3779.16
UGREEN Nexode Air Şarj Seti: 100W 4-Port Adaptör ve 2m Beyaz USB-C Kablo Satıcı: Amazon.com.tr
3.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 3829
Ugreen Nexode Air 35043 3xUSB-C+USB-A QC/PD 100W GaN Hızlı Şarj Adaptörü Satıcı: LifetechStore
5.462,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 5462.40
Ugreen Nexode Aır 100W Gan Hızlı Şarj Cihazı Type-C Qc Pd 3xusb-C 1xusb-A Gri 35043 - Siyah
Satıcı: ASİTAN | 3 yorum
5.631,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 5631.60
Ugreen Nexode Air 100W 4-Port Gan Charger Eu Hızlı Şarj Adaptörü
Satıcı: k-yonlineticaret
6.961,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 6961.61
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER2 yorum
2 yorum
53 yorum