Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Usams T36 Şarj Aleti Fiyatları

Ally Mobile Usams T36 20w Mini Pd Hızlı Şarj Aleti 20w Usb-c Güç Adaptörü Beyaz

Satıcı: Akıllıphone

218,85 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 228.85
Usams T36 20W Mini Pd Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Güç Adaptörü

Satıcı: TCAB MARKET

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 359.10
Usams US-CC124 T36 Type-C 20W Super Si PD 3.0 Hızlı Şarj Cihazı iphone Android

Satıcı: Siparişvakti

474,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 474.05
Sipariş Vakti Usams US-CC124 T36 Type-C 20W Super Si PD 3.0 Hızlı Şarj Cihazı

Satıcı: siparisvakti

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 499.00
P4Y USAMS US-CC124 T36 1xUSB-C 20W Super Si Hızlı Şarj PD 20W PD 3.0 + QC Aşırı yük koruması, Aşırı gerilim koruması Siyah

Satıcı: GeldinAldin

590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 600
Marcador Usams T36 20W Mini Pd Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Güç Adaptörü - Siyah

Satıcı: Marcador Store

628,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 628.56
Usams T36 20W Mini Pd Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Güç Adaptörü

Satıcı: sepetegelsin

712,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 712.20
USAMS T36 20W Mini PD Hızlı Şarj Aleti 20W USB-C Güç Adaptörü

Satıcı: Sepetegelsin

823,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 823.53
Eldenör USAMS T36 20W Mini PD Hızlı Şarj Aleti 20W USB-C Güç Adaptörü-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

850,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 850.50

Usams T36 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Usams T36 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Usams T36 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 20 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Gücü 20 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Genişlik 52 mm
• Yükseklik 32 mm
• Derinlik 36 mm

Usams T36 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.