Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
X-Level X-chargerdrive 20w Çift Portlu Hızlı Araç Şarj Aleti-pd&qc Destekli Type-c Ve Usb 3.0 Çıkışlı,xc4050 Satıcı: Digiboy
410,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 410.87
X-Level XC4050 20W PD & QC 3.0 Çift Çıkışlı (Type-C + USB-A) Hızlı Araç İçi Şarj Cihazı - Siyah
Satıcı: Digiboy | 24 yorum
483,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 483.38
X-Level X-chargerdrive 20w Çift Portlu Hızlı Araç Şarj Aleti-pd&qc Destekli Type-c Ve Usb 3.0 Çıkışlı,xc4050 Satıcı: Youoya
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 799.00
XC4050 20W Qc 3.0 Pd Fast Hızlı Usb-C / Type-C Usb-A Çif Çıkışlı Araç Içi Çakmaklık Şarj Aleti - Siyah
Satıcı: HSSTORE | 1 yorum
800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 800.00
X-Level X-Chargerdrive 20W Çift Portlu Hızlı Araç Şarj Aleti-Pd&Qc Destekli Type-C Ve Usb 3.0 Çıkışlı,Xc4050
Satıcı: arestrendy
907,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 907.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER