Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Zuidid Ch65 65W 2 Pd + 1 Usb Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj Cihazı + Pd Kablo
Satıcı: MİR BİLİŞİM
486,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 486.00
Zuidid ZDD-CH65 65W 2 PD + 1 USB Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj Cihazı + PD Kablo Set - Beyaz - Type - C - PD
Satıcı: mirbilisim | 581 yorum
699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 699.00
Zuidid ZDD-CH65 65W 2 PD + 1 USB Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj Cihazı + 20W Lightning Kablo - Beyaz
Satıcı: mirbilisim | 581 yorum
699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 699.00
Zuidid CH65 65W 2 PD + 1 USB Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj Cihazı + PD Kablo Satıcı: MİR BİLİŞİM
767,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 767.04
Zuidid CH65 65W 2 PD + 1 USB Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj Cihazı + PD Kablo Satıcı: AKIN HEDİYELİK
787,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 787.50
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER