Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Cafule Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Cafule 100W Type-C to C Kbl 2m-Kr

Satıcı: Voultage

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 409
Baseus Cafule 100w Typec Typec Data Şarj Kablo 20v 5a 2m Catklf-al91

Satıcı: Voultage

465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 465.00
Baseus Cafule 100W Typec Typec Data Şarj Kablo 20V 5A 2M Catklf-Al91

Satıcı: NetHouse

494,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 494.10
Baseus Cafule PD2.0 100W Flash Şarj Type-C to Type-C Kablo (20V 5A) 2m

Satıcı: Nethouse

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 499.00
Baseus Cafule – Type-C to Type-C 100W PD 2.0 Hızlı Şarj Kablosu 20V 5A 2 m – Kırmızı / Siyah

Satıcı: Voultage | 513 yorum

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 549.00
Baseus Cafule PD2.0 100W Flash Şarj Type-C to Type-C Kablo (20V 5A, 2m, CATKLF-AL91)

Satıcı: Nethouse

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 484.03
Baseus Cafule 100w Typec Typec Data Şarj Kablo 20v 5a 2m Catklf-al91

Satıcı: Nethouse

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 629.00
Baseus Cafule PD2.0 100W Flash Şarj Type-C to Type-C Kablo (20V 5A)2m Kırmızı+Siyah CATKLF-AL91 639,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 649
Baseus Cafule PD2.0 100W Flash USB Type-C Şarj Kablosu 2mt 20V 5

Satıcı: Nethouse

523,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 523.74
Baseus Cafule Pd2.0 100W Flash Şarj Usb Type-C Kablo (20V 5A) 2 Metre

Satıcı: sepetegelsin

756,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 756.10
Baseus Cafule PD2.0 100W Flash Şarj Type-C to Type-C Kablo (20V 5A, 2m, CATKLF-AL91)

Satıcı: Sepetegelsin

795,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 795.37

Baseus Cafule Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Cafule Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
100 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Baseus Cafule Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 PD 2.0

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Kırmızı Gri

VARYANT

• Ürün Kodları CATKLF-AL91 ‎CATKLF-ALG1

Baseus Cafule Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Baseus Cafule Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.