Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Cafule CAMKLF-B Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Baseus Cafule Serisi USB Kablo Micro USB 2.4A, 1M Siyah-Gri

Satıcı: teknosa

149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 149.00
Baseus Cafule 2.4A Micro USB 1 Metre Şarj Kablosu Gri

Satıcı: Teknosa

146,02 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 156.02
Baseus Cafule Mikro İçin 2.4A 1M USB Kablo Gri Siyah 149,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 159
Baseus Cafule Micro USB Kablo 2.4a 1M Gri Siyah 149,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 159
Baseus Cafule Serisi, 2.4 A USB-A & Micro-USB Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı

Satıcı: Amazon.com.tr

209,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 219
Baseus Cafule Micro Usb 1 Metre 2.4a Hızlı Şarj Halat Usb Kablo-kırmızı-siyah

Satıcı: Trendyol

229,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 239
Baseus Cafule Kablo Usm Micro 2.4A 1M Kablo (Camklf-Bg1)

Satıcı: Elektro Sepeti

281,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 281.50
Baseus Cafule Kablo Usm Micro 2.4A 1M Kablo (Camklf-Bg1)

Satıcı: ONMARKTR

295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 295.00
Baseus Cafule Mikro İçin 2.4A 1M USB Kablo Kırmızı Siyah 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 259
Baseus Cafule Serisi USB Kablo Micro USB 2.4A, 1M Siyah-Gri

Satıcı: onlineticaretsistemi

333,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 333.08
Baseus Cafule 2.4A Micro USB 1 Metre Şarj Kablosu Gri

Satıcı: ONMARKTR

338,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 338.97
Baseus Cafule Kablo USM Micro 2.4A 1m Kablo (CAMKLF-BG1)

Satıcı: SMALLMAN

358,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 358.59
Baseus Cafule Kablo Usm Micro 2.4A 1 Metre Kablo Siyah (Camklf-Bg1)

Satıcı: pazareyle

398,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 398.42
Baseus Cafule 1 m USB to Micro USB 2.4A Şarj Kablosu Gri-Siyah Hızlı Şarj Destekli

Satıcı: Nethouse | 522 yorum

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 429.00
Baseus Camklf-bg1 Cafule Micro Usb 2.4a Kablo 1 Mt - Gri/siyah

Satıcı: Nethouse

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 429.00

Baseus Cafule CAMKLF-B Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Baseus Cafule CAMKLF-B Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Baseus Cafule CAMKLF-B 1 m Şarj Kablosu 1 m 146,02 TL
Baseus Cafule CAMKLF-A 0.5 m Şarj Kablosu 0.5 m 387,40 TL

Baseus Cafule CAMKLF-B Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps

Baseus Cafule CAMKLF-B Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Elektromanyetik Alan Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı

VARYANT

• Ürün Kodları CAMKLF-B09 CAMKLF-B91 CAMKLF-BG1

Baseus Cafule CAMKLF-B Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.