Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Cafule Special Edition Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Special Edition iPhone Uyumlu 2.4A 1M Hızlı Şarj Halat Usb Kablo - Kırmızı Siyah - CALKLF-G91

Satıcı: Stoklu Market | 912 yorum

219,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 229.9
Baseus Cafule Special Edition, USB-A & Lightning 2.4 A Şarj & Data Aktarım Kablosu,1 Metre, Gri - Siyah, ‎CALKLF-GG1

Satıcı: Stoklu Market

249,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 259.9
Baseus Cafule 2.4A Lightning 1M Şarj Kablosu CALKLF-GG1 Siyah/Gri

Satıcı: Stoklu Market

224,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 234.91
Baseus Calklf-G91 Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Kırmızı

Satıcı: Stoklu Market

269,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 269.90
Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Gri

Satıcı: StokluMarket

237,41 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 247.41
Baseus Cafule Special Edition, 2.4 A USB-A & Lightning Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı - Siyah

Satıcı: Stoklu Market

284,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 294.91
Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Gri

Satıcı: Stoklumarket

249,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 259.9
Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Stoklumarket

249,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 259.9
Baseus Special Edition iPhone Uyumlu 2.4A 1M Hızlı Şarj Halat Usb Kablo - Gri Siyah - CALKLF-GG1

Satıcı: Stoklu Market | 912 yorum

249,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 259.9
Baseus Calklf-g91 Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Stoklu-Market

299,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 299.90
Baseus Calklf-Gg1 Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Stoklu Market

224,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 234.9
Baseus Special Edition iPhone ile Uyumlu 2.4A Hızlı Şarj Halat Usb Kablo-Siyah-CALKLF-G91

Satıcı: Stoklu Market

269,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 279.91
Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: StokluMarket

284,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 294.91
Baseus Calklf-g91 Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Gelecek_Market

860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 860.00

Baseus Cafule Special Edition Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Cafule Special Edition Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Baseus Cafule Special Edition Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Elektromanyetik Alan Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı Gri

VARYANT

• Ürün Kodları CALKLF-G91 CALKLF-GG1 ‎CALKLF-G09

Baseus Cafule Special Edition Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.