Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Crystal Shine Series Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

Baseus Crystal Shine 2.4A 120 cm Lightning Şarj Data Kablosu - Mor

Satıcı: Hepsiburada | 232 yorum

186,15 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 196.15
Baseus Crystal Shine Hızlı Şarj Kablosu, Lightning – 1.2m, iPhone Uyumlu, Güçlendirilmiş Yapı, Dayanıklı ve Hızlı Veri Aktarımı, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

232,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 242.75
Baseus Crystal Shine Series Süper Hızlı Data Kablo USB to iP 2.4A 1.2m Mavi

Satıcı: Stoklumarket | 5 yorum

194,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 204.9
Baseus Crystal Shine Series Süper Hızlı Data Kablo USB to iP 2.4A 1.2m Mavi

Satıcı: Trendyol

195,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 205
Baseus Crystal USB to Lightning Hızlı Şarj Kablosu 1.2m mor

Satıcı: teknosa

279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 279.00
Baseus 1.2 Metre 20W Hızlı iPhone Lightning Şarj ve Data Kablosu, 480Mbps Dayanıklı Kopmaz İph Kablo

Satıcı: Teknoavantaj

249,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 259
Baseus Crystal Shine 2.4A 120 cm Lightning Şarj Kablosu Mavi

Satıcı: Stoklu Market | 232 yorum

249,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 259.9
Baseus Crystal Shine 2.4A 120 cm Lightning Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Teknosa

273,42 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 283.42
Baseus Crystal Shine Hızl Şarj 2.4A 1.2m Lightning Kablosu Siyah 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 289
Baseus Crystal Shine Fast Charging 2.4A Lightning Kablo 1.2m Mavi 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 289
Baseus Crystal Shine Fast Charging 2.4a Mavi Lightning Kablo 1.2m 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 289
Baseus Crystal Shine Fast Charging 2.4a Lightning 1.2m Siyah Kablo 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 289
Baseus Crystal Shine USB to Lightning 1.2m 2.4A Hızlı Şarj Mavi

Satıcı: Stoklu-Market

339,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 339.90
Baseus CAJY000003 Crystal Shine 2.4A 120 cm Lightning Şarj Kablosu Mavi

Satıcı: Stoklu Market

350,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 350.91
Baseus CAJY000003 Crystal Shine 2.4A 120 cm Lightning Şarj Kablosu Mavi

Satıcı: SMALLMAN

456,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 456.33

Baseus Crystal Shine Series Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

Baseus Crystal Shine Series Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Baseus Crystal Shine Series 1.2 m (CAJY000001) Şarj Kablosu 1.2 m 232,75 TL
Baseus Crystal Shine Series 2 m (CAJY00010) Şarj Kablosu 2 m Fiyat bulunamadı

Baseus Crystal Shine Series Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
0.48 Gbps

Baseus Crystal Shine Series Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 2.4A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Mor

VARYANT

• Ürün Kodları CAJY000001 CAJY000003 CAJY000005

Baseus Crystal Shine Series Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.