Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Free2 Pull Mini Retractable Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus FREE2PULL Mini Charging Cable Usb-C To Usb-C 60W 1m Moon White - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

296,65 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 306.65
Baseus P10364500311-01 Free2 Pull 1M Şarj Kablo Usb-C Mavi

Satıcı: Patygoteknoloji

512,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 512.60
Baseus P10364500311-01 Free2 Pull 1M Şarj Kablo Usb-C Mavi

Satıcı: ONMARKTR

529,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 529.70
Baseus Free2Pull Mini Şarj Kablosu Usb-C to 60W 1m Küme Siyah 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 509
Baseus Free2pull Mini Şarj Kablosu Usb-c TO Usb-c 60W 1M Küme Siyah 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 509
Baseus Free2Pull Mini Makaralı USB-C 60W Hızlı Şarj ve Data Kablosu, Mavi

Satıcı: ONMARKTR

580,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 580.71
Baseus FREE2PULL Mini Charging Cable Usb-C To Usb-C 60W 1m Galaxy Blue - Mavi

Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret | 42 yorum

586,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 586.50
Baseus Free2Pull Mini Şarj Kablosu Usb-C To Usb-C 60W Uyumlu 1M Küme Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

587,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 587.70
Baseus FREE2PULL Mini Charging Cable Usb-C To Usb-C 60W 1m Beyaz

Satıcı: ONMARKTR

625,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 625.29
Baseus FREE2PULL Mini Charging Cable Usb-C To Usb-C 60W 1m Beyaz

Satıcı: SMALLMAN

632,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 632.28
Baseus FREE2PULL Mini Şarj Kablosu Usb-C To Usb-C 60W 1m Küme Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 684.00
Baseus Free2Pull Mini Makaralı USB-C 60W Hızlı Şarj ve Data Kablosu, Mavi

Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret

800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 800.00

Baseus Free2 Pull Mini Retractable Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Free2 Pull Mini Retractable Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
60 W
0.48 Gbps

Baseus Free2 Pull Mini Retractable Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 60 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Fazla Yük Koruması Gerilim Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor

VARYANT

• Ürün Kodları P10364500111-01 P10364500211-01 P10364500311-01 P10364500511-01

Baseus Free2 Pull Mini Retractable Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.