Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
20 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Free2 Pull Retractable 20W Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Free2Pull USB-C / Lightning Çıkarılabilir Kablo 20W 1m - Mor

Satıcı: JetKlik

377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 377.00
Baseus Free2pull Mini Makaralı Type-C To Lightning 20W Kablo 1 Mt Mor

Satıcı: JetKlik

467,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 467.10
Baseus FREE2PULL Mini Makaralı Type-C To Lightning 20W Kablo 1 mt Mor

Satıcı: JetKlik

509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 509.00
Baseus P10364501111-00 Free2pull Makaralı Şarj Kablosu Usb-C-Lightning 20W 1M

Satıcı: ONMARKTR

679,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 679.90
Baseus P10364501111-00 Free2Pull Makaralı Şarj Kablosu USB-C-Lightning 20W 1m

Satıcı: ONMARKTR

735,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 735.42
Baseus Free2Pull 1 m Siyah Type-C to Lightning Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Prime

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 789.00
Baseus Free2Pull Geri Çekilebilir Şarj Kablosu USB-C-Lightning 20W 1m. - Mavi

Satıcı: Patygoteknoloji

802,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 802.54
Baseus Free2Pull Usb-C / Lightning Çıkarılabilir Kablo 20W 1m 759,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 769
Baseus Free2Pull USB C'den IP'ye Geri Çekilebilir Şarj Kablosu 20 W

Satıcı: Amazon.com.tr

819,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 829.49
Baseus Free2Pull Mini Makaralı Type-C To Lightning 20W Kablo Beyaz

Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret | 66 yorum

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 850.00

Baseus Free2 Pull Retractable 20W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Free2 Pull Retractable 20W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
20 W
0.48 Gbps

Baseus Free2 Pull Retractable 20W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 20 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Fazla Yük Koruması Gerilim Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor

VARYANT

• Ürün Kodları P10364501111-00 P10364501211-00 P10364501311-00

Baseus Free2 Pull Retractable 20W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.