Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Glimmer Series 100W Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Baseus Glimmer Series 100W 100 cm PD Type-C Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: TechReyon

224,10 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 234.1
Baseus Glimmer Series 100W 100 cm Pd Type-C Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 203 yorum

237,15 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 247.15
Baseus Glimmer Series 100 W Beyaz 1 M Type-C To Type-C Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: SLUPUS

288,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 288.90
Baseus Glimmer Series 100 W Mavi 1 M Type-C To Type-C Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: SLUPUS

288,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 288.90
Baseus Glimmer Series 100W 100 cm Pd Type-C Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 203 yorum

254,15 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 264.15
Baseus Glimmer Series 100W 100 cm PD Type-C Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: slupus

308,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 308.35
Baseus Glımmer Serıes 100w 100 Cm Pd Type-c To Type-c Şarj Kablos

Satıcı: slupus

310,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 310.50
Baseus Glimmer Series CADH000703 1mt 100w Mavi PD Type-C To Type-C Şarj Kablosu

Satıcı: Prime

269,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 279
Baseus Glimmer 100W Type-C to Type-C Kablo 1m - Beyaz 269,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 279
Baseus Glimmer 100W Type-C to Type-C Kablo 1m -Siyah 269,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 279
Baseus Glimmer Siyah 100w Type-c To Type-c Kablo 1m

Satıcı: Slupus İletişim

321,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 321.00
Baseus Glimmer Series 100w Type-c To Type-c Hızlı Data Şarj Kabl

Satıcı: slupus

345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 345.00
Baseus Glimmer Series CADH000701 1mt 100W Siyah PD Type-C To Type-C Şarj Kablosu

Satıcı: Teknoavantaj

391,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 391.02
Baseus Glimmer 100W Type-C to Şarj Kablosu 1m Beyaz 399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 409
Baseus Glimmer 100w Type-C To Type-C Kablo 1m-Beyaz 399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 409
Baseus Glimmer 100w Type-C To Type-C Kablo 1m-Mavi 399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 409

Baseus Glimmer Series 100W Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Baseus Glimmer Series 100W Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Baseus Glimmer Series 100W 1 m (CADH000701) Şarj Kablosu 1 m 175,00 TL
Baseus Glimmer Series 100W 2 m (CADH000801) Şarj Kablosu 2 m 469,42 TL

Baseus Glimmer Series 100W Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

Baseus Glimmer Series 100W Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi

VARYANT

• Ürün Kodları CADH000701 CADH000702 CADH000703

Baseus Glimmer Series 100W Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.