Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
20 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Glimmer Series 20W Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Glimmer Series 20W 100 cm Type-C To Lightning Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 225 yorum

296,65 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 306.65
Baseus Glimmer 20W Type-C to Lightning Kablo 1m - Beyaz 299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 309
Baseus Glimmer 20W Type-C to Lightning Kablo 1m - Mavi 299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 309
Baseus Glimmer 20W Type-C to Lightning Şarj Kablosu 1m Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 392.00
Baseus Glimmer Series 20W 100 cm Type-C to Lightning Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: MobilCebimde

421,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 421.74
Baseus Glimmer Series 20W 100 cm Type-C to Lightning Şarj Kablosu Mavi

Satıcı: MobilCebimde

421,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 421.74
Baseus Glimmer Series 20w 100 Cm Type-c To Lightning Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 449.00
Baseus Glimmer Series Mavi CADH000003 1mt 20W Type-C to Lightning Şarj Kablosu Örgülü

Satıcı: SMALLMAN

455,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 455.15
Baseus Glimmer Series 20W 100 cm Type-C To Lightning Şarj Kablosu Mavi

Satıcı: MobilCebimde | 225 yorum

468,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 468.60
Baseus Glimmer Series Fast Charging Data Cable Type-C to iP 20W 1m

Satıcı: Mobilcebimde

468,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 468.60
Baseus Glimmer Series 20W Type-c To Lightning Şarj Kablosu Siyah CADH000001

Satıcı: mobilcebimde

468,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 468.60
Baseus Glimmer 20W Type-C to Lightning Şarj Kablosu 1m Beyaz 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 459
Baseus Glimmer 20w Type-c To Lightning Kablo 1m-siyah 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 459
Baseus Glimmer 20w Type-C To Lightning Kablo 1m-Mavi 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 459
Baseus Glimmer 20W Type-C to Lightning Şarj Kablosu 1m Siyah 479,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 489
Baseus Glimmer Series Beyaz CADH000002 1mt 20w Type-C to Lightning Şarj Kablosu Örgülü

Satıcı: SMALLMAN

553,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 553.33
Baseus Glimmer Series 20w 100 Cm Type-c To Lightning Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: Smallman

611,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

17 611.46
Baseus Glimmer Series 20W 100 Cm Type-C To Lightning Şarj Kablosu Mavi

Satıcı: sepetegelsin

689,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

18 689.70
Baseus Glimmer Series 20W 100 Cm Type-C To Lightning Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: sepetegelsin

777,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

19 777.50

Baseus Glimmer Series 20W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Glimmer Series 20W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Var
Yok
20 W
0.48 Gbps

Baseus Glimmer Series 20W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 20 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi

VARYANT

• Ürün Kodları CADH000001 CADH000002 CADH000003

Baseus Glimmer Series 20W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.