Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C Kablo 100W, 1.2 Metre, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

259,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 269
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli 100 W Kablo

Satıcı: teknosa

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 299.00
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C Kablo 100W 1.2 Metre Siyah

Satıcı: Voultage

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 310
Baseus Pudding C To C 100w Kablo 1.2m Siyah P10355702111-00

Satıcı: bt-mmr-teknoloji

314,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 314.10
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C 100W Kablo 1.2m. Beyaz

Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret

320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 320.00
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C 100W Kablo 1.2 M Mor

Satıcı: Teknosa

293,02 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 303.02
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C 100W Kablo 1.2 M Mavi

Satıcı: Teknosa

293,02 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 303.02
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C 100W Kablo 1.2m. Beyaz

Satıcı: Trendyol

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 309
Baseus Pudding Serisi Type-C to Type-C 100W Süper Hızlı, Android, İPhone 15, Macbook, iPad Serileriyle Uyumlu 120 Cm şarj ve Data Aktarım Kablosu - Beyaz

Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret | 1026 yorum

340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 340.00
Baseus Pudding – Type-C to Type-C 100W PD 2.0 Hızlı Şarj Kablosu 1.2 m – Mor

Satıcı: COOFBE | 1026 yorum

294,01 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 304.01
Baseus Pud. Type-C to C 100W 1.2m Şarj Kablosu Beyaz 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 309
Baseus Pudding C to 100W 1.2 m Şarj Kablosu Mor 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 309
Baseus Pudding C TO C 100w 1.2m Mor Kablo 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 309
Baseus Pudding C TO C 100w 1.2m Siyah Kablo 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 309
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C 100W Kablo 1.2m. Mavi

Satıcı: SMALLMAN

445,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 445.81
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C to Type-C 100W Kablo 1.2m. Beyaz

Satıcı: Prime

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 449.00
Pudding Serisi Süper Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Type-C - Type-C 100W, 1.2M

Satıcı: POLHAM

462,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 462.30

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor

VARYANT

• Ürün Kodları P10355702111-00 P10355702221-00 P10355702311-00 P10355702511-00

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.