Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Pud. USB TO C 100w KBL 1.2m-mor (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 137,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 147.4
Baseus Pud. USB TO C 100w KBL 1.2m-mvı (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 149,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 159.4
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C Kablo 100W, 1.2 Metre, Beyaz

Satıcı: Cooffbe

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 189
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C Kablo 100W, 1.2 Metre, Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

184,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 194.19
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Type-C Kablo 100W, 1.2 Metre, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

224,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 234.1
Baseus Pudding Serisi Hızlı Şarj ve Data Kablosu USB'den Type-c USB-C'ye 6 Amper 100W, 1,2m

Satıcı: Coofbe

184,19 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 194.19
Baseus Pudding Serisi Hızlı Şarj ve Data Kablosu USB'den Type-c USB-C'ye 6 Amper 100W, 1,2m

Satıcı: Coofbe

216,19 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 226.19
Baseus Pud. USB to C 100W 1.2 m Şarj Kablosu Mor 229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 239
Baseus Pud. USB TO C 100w 1.2m Mor Kablo 229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 239
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB Type-C 100W Kablo 1.2M Mor

Satıcı: Elektro Sepeti

243,79 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 253.79
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB Type-C 100W Kablo 1.2M Mavi

Satıcı: Elektro Sepeti

243,79 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 253.79
Baseus Pudding – USB to Type-C 100W PD 2.0 Hızlı Şarj Kablosu 1.2 m – Beyaz

Satıcı: COOFBE | 1026 yorum

234,60 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 244.6
Baseus Pudding Usb To C 100W Kablo 1.2M Mavi (P10355703311-00)

Satıcı: Patygoteknoloji

210,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 220.3
Baseus P10355703511-00 Pud. Usb To C 100W Kablo 1.2M-Mor

Satıcı: Patygoteknoloji

210,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 220.3
Baseus Pudding 1.2 M Hızlı Şarj Özellikli USB Type-C 100 W Kablo

Satıcı: onmarktr

293,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 293.00
Baseus Pud. USB to C 100 W 1.2 m Şarj Kablosu Mavi 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 259
Baseus Pud. USB TO C 100w 1.2m Mavi Kablo 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 259
Baseus Pudding 1.2 M Hızlı Şarj Özellikli USB Type-C 100 W Kablo Mavi

Satıcı: onlineticaretsistemi

299,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 299.88
Baseus Pudding – USB to Type-C 100W PD 2.0 Hızlı Şarj Kablosu 1.2 m – Mor

Satıcı: COOFBE | 1026 yorum

254,15 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

19 264.15
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB Type-C 100W Kablo 1.2m. Mavi

Satıcı: TEKNOMEDA

315,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

20 315.39
Baseus Pudding Usb To C 100W Kablo 1.2 Metre Mavi (P10355703311-00)

Satıcı: pazareyle

317,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

21 317.13

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor

VARYANT

• Ürün Kodları P10355703111-00 P10355703221-00 P10355703311-00 P10355703511-00

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Baseus Pudding 100W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.