Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Pudding 2.4A Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Lightning Kablo 2.4A, 1.2 Metre, Mavi

Satıcı: adamanshop

129,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 139.99
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Lightning Kablo 2.4A 1.2 Metre, Mor

Satıcı: Cooffbe

169,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 179
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli Lightning Kablo 2.4A, 1.2 Metre, Siyah

Satıcı: Voultage

179,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 189.1
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB to Lightning 2.4 A. Kablo 1.2m Mor

Satıcı: Coofbe

187,60 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 197.6
Baseus Pudding Serisi Usb To iPhone uyumlu Lightning USB iPhone Uyumlu 2.4 Amper Hızlı Şarj ve Data Aktarım Kablosu iPhone 14 , 13 ,12 11 ,x , 7 , 8 , 6 uyumlu MAVİ - Usb to Lightning

Satıcı: Adaman | 1026 yorum

189,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 199
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB to Lightning 2.4 A. Kablo 1.2m Mavi

Satıcı: Coofbe

198,50 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 208.5
Baseus Pud. Usb-A 2.4A Lightning Şarj Kablosu 1.2m Siyah 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 259
Baseus Pud. Usb-A 2.4A Lightning Şarj Kablosu 1.2m Beyaz 259,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 269
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB to Lightning 2.4 A. Kablo 1.2m Mavi

Satıcı: Elektro Sepeti

327,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 327.42
Baseus Pudding Usb-A Light 2.4A Kablo 1.2M Mor (P10355700511-00)

Satıcı: ONMARKTR

331,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 331.60
Baseus Pudding Usb-A Light 2.4A Kablo 1.2M Mavi (P10355700311-00)

Satıcı: ONMARKTR

331,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 331.60
Baseus Pudding Serisi Usb To iPhone uyumlu Lightning USB iPhone Uyumlu 2.4 Amper Hızlı Şarj ve Data Aktarım Kablosu iPhone 14 , 13 ,12 11 ,x , 7 , 8 , 6 uyumlu MOR - Usb to Lightning

Satıcı: polham | 1026 yorum

354,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 354.36
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB to Lightning 2.4 A. Kablo 1.2m Mavi

Satıcı: ONMARKTR

376,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 376.73
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB to Lightning 2.4 A. Kablo 1.2m Mavi

Satıcı: SMALLMAN

394,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 394.68
Baseus Pudding Hızlı Şarj Özellikli USB to Lightning 2.4 A. Kablo 1.2m Mor

Satıcı: SMALLMAN

394,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 394.68

Baseus Pudding 2.4A Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Pudding 2.4A Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
12 W
0.48 Gbps

Baseus Pudding 2.4A Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor

VARYANT

• Ürün Kodları P10355700111-00 P10355700221-00 P10355700311-00 P10355700511-00

Baseus Pudding 2.4A Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.