Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
10 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Superior 2A Şarj Kablosu Fiyatları

Baseus Superior Series USB to Mikro Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2

Satıcı: Akilliphone | 5 yorum

178,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 178.40
Baseus Superior 2A 1m Mikro USB Kblo-Byz

Satıcı: Amazon.com.tr

244,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 254
Baseus Superior 2A 1m Mikro USB Kblo-Syh

Satıcı: Amazon.com.tr

244,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 254
Baseus Superior Hızlı Şarj Özellikli Micro USB Kablosu 1m Siyah 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 289
Baseus Superior 2A 1m Micro USB Kablo - Beyaz 299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 309
Baseus Superior Hızlı Şarj Özellikli Micro USB Kablosu 1m Beyaz 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 309
Baseus Superior Series USB To Mikro Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2A 1m

Sadece Mobilde

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 409
Baseus Superior Series USB to Mikro Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2A 1m

Satıcı: Nethouse

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 484.03
Baseus Superior Series Usb To Mikro Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 2a 1m Beyaz

Satıcı: Nethouse

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 484.03
Baseus Superior Series USB to Mikro Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2

Satıcı: Nethouse

549,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 549.54
Baseus Superior Series USB To Mikro Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2A 1m 509,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 519

Baseus Superior 2A Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Baseus Superior 2A Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Var
Yok
10 W
0.48 Gbps

Baseus Superior 2A Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 10 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları CAMYS-01 CAMYS-02

Baseus Superior 2A Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.