Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Superior Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Baseus Superior Series Usb To Lightning Apple iPhone Uyumlu Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre 2.4a Hbcv000027dptd

Satıcı: ADAMAN

249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 249.00
Baseus Calkys-A02 Superior Series Usb To Lightning Lightning 1 Mt 2.4A Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Stoklu Market

269,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 269.90
Baseus Superior Series USB To Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre 2.4A

Satıcı: ADAMAN AKSESUAR

232,75 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 242.75
Baseus Superior Series USB To Lightning iPhone Uyumlu Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre 2.4A

Satıcı: ADAMAN AKSESUAR

236,55 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 246.55
Baseus Superior Series Usb To Lightning Iphone Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre 2.4a Beyaz

Satıcı: Stoklumarket

249,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 259.9
Baseus Superior Series USB To Lightning Lightning Hızlı Şarj Kablosu 1 mt 2.4A CALKYS-A02

Satıcı: Stoklu Market | 46 yorum

249,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 259.9
Baseus Superior, Şarj & Data Aktarım Kablosu, Beyaz, 1 m, 2.4 A, USB Type A & Lightning, Hızlı Şarj

Satıcı: Stoklu Market

299,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 309.9
Baseus CALKYS-A02 Superior Series USB To Lightning Lightning 1 mt 2.4A Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Stoklu Market

269,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 279.91
Baseus Superior Series Usb To Lightning Apple Uyumlu iPhone Hızlı Şarj Kablosu 1 M 2.4A Beyaz

Satıcı: Gelecek_Market

400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 400.00

Baseus Superior Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Baseus Superior Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Baseus Superior Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
0.48 Gbps

Baseus Superior Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 2.4A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları CALYS-A01 CALYS-A02 CALYS-A03 CALYS-A09

Baseus Superior Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.