Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Tungsten Gold 240W Type-C toType-C 1m Hızlı Şarj & Veri Kablosu Satıcı: Trendyol
379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 379.00
Baseus Tungsten Gold Type-C to Type-C Şarj Kablosu, 240W Hızlı Şarj Destekli, Metal Uçlu, 1 Metre, Siyah - Dayanıklı Data Kablosu Satıcı: Voultage
389,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 399
Baseus Tungsten Gold 240W PD 3.1 Type-C to Type-C Kablo 1m – MacBook, Telefon ve Tablet Uyumlu - Siyah
Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret | 42 yorum
435,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 435.00
Baseus Tungsten Gold 240W Type-C toType-C 1m Hızlı Şarj & Veri Kablosu Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret
475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 475.00
Baseus Tungsten Gold Hızlı Şarj Data Kablosu Type-c 240w 1m Siyah Satıcı: bt-mmr-teknoloji
475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 475.00
Baseus 240 W 1m Type-C Hızlı Şarj Kablosu Siyah
449,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
6 459
Baseus Tungsten USB C to USB C 240 W Şarj Kablosu 1m – Siyah
499,00 TL + 49,90 TL Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
7 509