Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Baseus Unbreakable 100W Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Baseus Unbr. C to C PD 100W 1.2m Kbl-Syh

Satıcı: Cooffbe

329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 339
Baseus Led Işıklı E-marker Çipli Unbreakable Kopmaz Kablo 1mt Ultra Hızlı 100w Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret

585,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 585.37
Baseus Led Işıklı E-marker Çipli Unbreakable Kopmaz Kablo 1mt Ultra Hızlı 100w Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: Coofbe

592,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 592.76
Baseus Unbreakable 100W 100 cm PD Type-C Şarj Kablosu

Satıcı: Nethouse

600,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 600.43
Baseus Unbreakable 100W 1 Metre PD Type-C Şarj Kablosu - Siyah P10355800111-00

Satıcı: Nethouse

600,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 600.43
Baseus Unbreakable Sıyah 100W 100 Cm Pd Type-C To Type-C Şarj Kablosu P10355800111-00

Satıcı: NetHouse

647,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 647.10
Baseus Unbr. C to PD 100W 1.2m Şarj Kablosu Siyah 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

7 609
Baseus Unbreakable 100w Type-C To Type-C 1 M Siyah Hızlı Şarj ve Data Kablosu 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 609
Baseus Unbreakable 100W 1 Metre PD Type-C Şarj Kablosu - Siyah

Sadece Mobilde

609,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 619
Baseus Unbreakable 100W 1 Metre PD Type-C Şarj Kablosu - Siyah 629,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 639

Baseus Unbreakable 100W Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Baseus Unbreakable 100W Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Baseus Unbreakable 100W 1 m (P10355800111-00) Şarj Kablosu 1 m 329,00 TL
Baseus Unbreakable 100W 2 m (P10355800111-01) Şarj Kablosu 2 m 591,21 TL

Baseus Unbreakable 100W Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

Baseus Unbreakable 100W Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery) PPS QC 4.0
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları P10355800111-00 P10355800221-00

Baseus Unbreakable 100W Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.