Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Belkin Boost Charge CAA002 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Belkin örgülü Lightning kablosu (iPhone, iPad, AirPods için Boost Charge Lightning/USB kablosu) MFi sertifikalı iPhone şarj kablosu, USB-A'ya örgülü Lightning kablosu, (1 m, siyah)

Satıcı: Nethouse

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 359
Belkin Örgülü Apple Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 1 Metre CAA002BT1MWH

Satıcı: TrendJet

566,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 566.10
Belkin Braided Lightning Cable - 1 mt

Satıcı: Elektro Sepeti

625,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 625.05
Belkin Örgülü Apple Lightning Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1 metre Beyaz / Caa002bt1mwh

Sadece Mobilde

599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 609
Belkin Örgülü Apple Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1m Beyaz / CAA002BT1MWH

Satıcı: TrendJet

694,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 694.90
Belkin Örgülü Apple Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 m Siyah 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 659
Belkin Örgülü Apple Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 m Beyaz 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 659
Belkin Boost Charge UsbA to Lightning Örgülü MFİ Lisanslı Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1M Beyaz

Satıcı: Nethouse

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 969.03
Belkin Örgülü USB-A to Lightning Kablosu 1m Siyah CAA002BT1MBK 1.009,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1019

Belkin Boost Charge CAA002 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Belkin Boost Charge CAA002 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Belkin Boost Charge CAA002 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps

Belkin Boost Charge CAA002 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları CAA002BT1MBK CAA002BT1MWH

Belkin Boost Charge CAA002 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.