Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Belkin Boost Charge CAB002 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Belkin Örgülü USB-C Kablosu ,Boost Charge USB-C-USB Kablosu, Note10, S10, Pixel 4, iPad Pro, Nintendo Switch uyumlu USB C Tipi Kablosu, 1m, Siyah ,CAB002bt1MBK

Satıcı: Amazon.com.tr

404,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 414.91
Belkin Örgülü USB-C Kablosu (Boost Charge USB- C-USB Kablosu, Note10, S10, Pixel 4, iPad Pro, Nintendo Switch ve daha fazlası için USB C Tipi Kablosu) 1 metre, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

423,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 433.84
Belkin Braided Örgülü Type-c Kablo 1m Siyah

Satıcı: TrendJet

449,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 449.91
Belkin Beyaz CAB002BT1MWH Type-C Örgülü Uyumlu 1m Data ve Hızlı Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: Nethouse

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 499.00
Belkin Braided Örgülü Type-c Kablo 1m Siyah

Satıcı: TrendJet

749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 749.90
Belkin Beyaz Cab002bt1mwh Type-C Örgülü Uyumlu 1M Data Ve Hızlı Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: NetHouse

1.034,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1034.10
Belkin Type-c Örgülü Hızlı Şarj ve Aktarım Kablosu 1m Beyaz CAB002bt1MWH

Satıcı: Ümit Aksoy Aksaray

1.074,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1074.60
Belkin Type-C Data ve Hızlı Şarj Kablosu 1m Siyah Örgülü

Satıcı: ÜMİT AKSOY ELEKTRONİK

1.139,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1139.05

Belkin Boost Charge CAB002 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Belkin Boost Charge CAB002 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Belkin Boost Charge CAB002 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Belkin Boost Charge CAB002 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/2.4A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları CAB002BT1MBK CAB002BT1MWH

Belkin Boost Charge CAB002 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.