Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoStore
314,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 314.00 Bix BXCC240 Type-C to Type-C 240W 480Mbps Hi-Speed Örgülü Şarj ve Data Kablosu 1.8 Metre Macbook Samsung UyumluSatıcı: TeknoStore
318,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 318.00 Bix Type-C to Type-C 240W 480Mbps USB-IF Sertifikalı Metal Başlıklı Örgülü Şarj & Data Kablosu 1.8 MetreSatıcı: Teknostore
359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 359.00 Bix Type-C to Type-C 240W 480Mbps USB-IF Sertifikalı Hi-Speed Örgülü Şarj ve Data Kablosu 1.8 MetreSatıcı: Teknostore
362,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 362.00 Bix BXCC241 240 W 1.8 M Metal Başlık Type-C Şarj Data KablosuSatıcı: Teknostore
389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 389.00 Bix BXCC240 1.8 M Type-C 240 W Şarj Ve Data KablosuSatıcı: Teknostore
393,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 393.00 Bix Bxcc240 Type-c To Type-c 240w 480mbps Usb-ıf Sertifikalı Örgülü Şarj Ve Data Kablosu 1.8 MetreSatıcı: ucuzlukvar
399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 399.00 Bix Bxcc240 Type-c To Type-c 240w 480mbps Usb-ıf Sertifikalı Örgülü Şarj Ve Data Kablosu 1.8 MetreSatıcı: Teknostore
401,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 401.00 Bix Type-C to Type-C 240W 480 Mbps Usb-If Sertifikalı Metal Başlıklı Örgülü 1.8 M Şarj ve Data KablosuSatıcı: Teknostore
404,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 414 Bix Bxcc240 Type-C To Type-C 240W 480 Mbps Usb-IF Sertifikalı Hi-Speed Örgülü 1.8 M Siyah Şarj Ve Data KablosuSatıcı: Teknostore
424,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 434