Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Bix BX09CC 100W Şarj Kablosu Fiyatları

Bix BX09CC Type-C to Type-C 100W 480Mbps E-Marker Çipli LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre (Siyah)

Satıcı: TeknoStore

375,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 385.9
Bix Type-C to Type-C 100W 480Mbps E-Marker Çipli LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre Bronz

Satıcı: onlinealisverisyap

396,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 396.62
Bix Type-C to Type-C 100W 480Mbps E-Marker Çipli LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre Siyah

Satıcı: Teknostore

412,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 412.92
Bix BX09CC Type-C to Type-C 100W 480Mbps E-Marker Çipli LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre (Bronz)

Satıcı: onlinealisverisyap

416,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 426.98
Bix Type-c To Type-c 100w 480mbps E-marker Çipli Led Dijital Ekranlı Şarj Ve Data Kablosu 1 Metre Si

Satıcı: Teknostore

497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 497.00
Bix Type-c To Type-c 100w 480mbps E-marker Çipli Led Dijital Ekranlı Şarj Ve Data Kablosu 1 Metre Br

Satıcı: Arttablo

512,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 512.72
Bıx 1Metre Bx09cc-Bn 100W Dijital Ekranlı Şarj Kablosu Bronz

Satıcı: kasvabilişim

518,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 518.80
Bix Bx09cc Type-C To Type-C 100W 480Mbps E-Marker Çipli Led Dijital Ekranlı Şarj Ve Data Kablosu 1 Metre Siyah

Satıcı: Ucuz Sepet

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 990.00

Bix BX09CC 100W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Bix BX09CC 100W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
100 W
0.48 Gbps

Bix BX09CC 100W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Var
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil

Bix BX09CC 100W Şarj Kablosu Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet Profil Resmi

53 yorum

Ahmet Eğer üzerinde şarj yüzdeliği için ekran olan kabloları led ışıklı saymıyorsanız ve Led ışık kısmına yok yazıyorsanız, "Led ekran" diye ayrı bir kategori de açmalısınız bence
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ahmet Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.