Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

Deji Woyax WY-C18 Şarj Kablosu Fiyatları

Woyax by Deji PD Type-C to Type-C 3A Şarj ve Data Kablosu Örgülü Siyah 1.2M – Siyah

Satıcı: Woyax Deji

246,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 246.44
Woyax By Deji Pd Type-c To Type-c 3a Şarj Ve Data Kablosu Örgülü

Satıcı: WoyaxDeji

259,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 259.80
Woyax by Deji Hızlı Şarj ve Data Kablosu Type C to Type C Samsung Xiaomi Oppo Reeder Huawei ile Uyumlu 1.2m Örgülü SİYAH

Satıcı: DEJi

264,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 274.8
Woyax by Deji PD Type-C to Type-C 3A Şarj ve Data Kablosu Örgülü Siyah 1.2M – Siyah

Satıcı: Woyax Deji

248,92 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 258.92
woyax By Deji Samsung Xiaomi Oppo Reeder Huawei Için Örgülü Type C To Type C Hızlı Şarj Kablosu Siyah 1,2m

Satıcı: Woyax Deji

264,80 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 274.8
woyax iPhone 15 16 15 16 Pro 15 16 Pro Max 15 16 Plus Uyumlu Örgülü Type-c To Type-c Şarj Kablosu 120cm

Satıcı: Woyax Deji

264,80 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 274.8
Woyax by Deji PD Type-C to Type-C 3A Şarj ve Data Kablosu Örgülü Siyah 1.2M-Siyah

Satıcı: Woyax Deji

264,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 274.8
Woyax By Deji Samsung Xiaomi Oppo Reeder Huawei Için Örgülü Type C To Type C Hızlı Şarj Kablosu Siyah 1,2m

Satıcı: Woyax Deji | 89 yorum

274,80 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 284.8

Deji Woyax WY-C18 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Deji Woyax WY-C18 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok

Deji Woyax WY-C18 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Deji Woyax WY-C18 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.