Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
30 W

Hkm Tech Knit 30W Şarj Kablosu Fiyatları

Hkm tech Knit 30W 1 MetreType-C To Lightning Şarj Kablosu Beyaz 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 309
Hkm tech Knit 30W 1 MetreType-C To Lightning Şarj Kablosu Siyah 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 309
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre

Satıcı: Hakman

350,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 350.10
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre

Satıcı: Hakman

350,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 350.10
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre, Siyah

Satıcı: Hakman Elektronik San. Tic. A.Ş.

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 399
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre, Beyaz

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 399
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre

Satıcı: hakman

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 389.00
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre

Satıcı: hakman

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 389.00
hkm tech KNIT 30W Hızlı Şarj Destekli, Type-C to Lightning Şarj ve Data Aktarım Kablosu, 1 metre 389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 399

Hkm Tech Knit 30W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Hkm Tech Knit 30W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
30 W

Hkm Tech Knit 30W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 10V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları HKM-CB6323-BK HKM-CB6323-WH

Hkm Tech Knit 30W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.