Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W

Hoco X82 2.4A Lightning Şarj Kablosu Fiyatları

Hoco X82 İphone Lightning To Usb 2.4A Silikon Data Ve Şarj Kablosu

Satıcı: Hoco.Türkiye

162,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 172
Hoco X82 Apple iPhone Uyumlu Lightning To Usb 2.4A Silikon Data Ve Şarj Kablo (552176440)-Beyaz

Satıcı: Akilliphone

243,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 243.27
HOCO X82 iPhone Lightning to USB 2.4A Silikon Data ve Şarj Kablosu

Satıcı: AKILLI PHONE

204,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 214.47
HOCO X82 iPhone Lightning to USB 2.4A Silikon Data ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

384,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 384.75
HOCO X82 iPhone Lightning to USB 2.4A Silikon Data ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

384,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 384.75
Hoco X82 İphone Lightning To Usb 2.4A Silikon Data Ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

420,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 420.80
HOCO X82 iPhone Lightning to USB 2.4A Silikon Data ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: MARSİLYAN

598,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 598.05
Hoco X82 iPhone Lightning To USB 2.4A Silikon Data ve Şarj KABLOSU-(5775) - 1 - Siyah

Satıcı: HACE BAZAAR

762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 762.00
Hoco X82 iPhone Lightning To USB 2.4A Silikon Data ve Şarj KABLOSU-(5775) - 1 - Beyaz

Satıcı: HACE BAZAAR

762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 762.00

Hoco X82 2.4A Lightning Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Hoco X82 2.4A Lightning Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
12 W

Hoco X82 2.4A Lightning Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Hoco X82 2.4A Lightning Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.