Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
20 W

Hoco X88 20W Şarj Kablosu Fiyatları

Hoco X88 20w Pd Lightning To Type-c Iphone Uyumlu Hızlı Şarj Veri Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Akıllıphone

141,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 151.55
HOCO X88 20W Type-C to iPhone Lightning Hızlı Data ve Şarj Kablosu

Satıcı: AKILLI PHONE

204,56 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 214.56
Hoco X88 20W Type-C To Iphone Lightning Hızlı Data Ve Şarj Kablosu

Satıcı: Hoco.Türkiye

180,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 190
HOCO X88 20W Type-C to iPhone Lightning Hızlı Data ve Şarj Kablosu (Beyaz)

Satıcı: Fuchsia

301,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 301.77
Hoco X88 20W Type-C To iPhone Lightning Hızlı Data ve Şarj KABLOSU-(5775) - Beyaz

Satıcı: sepetopia

353,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 353.85
HOCO X88 20W Type-C to iPhone Lightning Hızlı Data ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

384,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 384.75
Hoco X88 20W Type-C To İphone Lightning Hızlı Data Ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

420,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 420.80
HOCO X88 20W Type-C to iPhone Lightning Hızlı Data ve Şarj Kablosu-(5775)

Satıcı: MARSİLYAN

598,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 598.05
Hoco X88 20W Type-C To iPhone Lightning Hızlı Data ve Şarj KABLOSU-(5775) - 1 - Beyaz

Satıcı: MİRAYLİFE

764,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 764.94

Hoco X88 20W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Hoco X88 20W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
20 W

Hoco X88 20W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Hoco X88 20W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.