Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
240 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Juo JCBL241 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Juo 240W Dijital Led Ekranlı E-Mark Çipli PD 3.1 USB Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

380,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 390
Juo 240W Dijital Led Ekranlı E-Mark Çipli PD 3.1 USB Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknostore

414,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 414.90
Juo 240W Dijital Led Ekranlı E-Mark Çipli PD 3.1 USB Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknostore

485,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 485.46
Juo 240W Dijital Led Ekranlı E-Mark Çipli PD 3.1 USB Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: MaxiTekno

506,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 506.00
Juo 240W Dijital Led Ekranlı E-mark Çipli Pd 3.1 Usb Type-c To Type-c Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: MaxiTekno

510,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 510.84
Juo 240W Dijital Led Ekranlı E-mark Çipli Pd 3.1 Usb Type-c To Type-c Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknostore

528,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 528.90
Juo 240w Dijital Led Ekranlı E-mark Çipli Pd 3.1 Usb Type-c To Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1 M

Satıcı: Maxitekno

569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 569.00
Juo 240w Dijital Led Ekranlı E-mark Çipli Pd 3.1 Usb Type-c To Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1 M

Satıcı: Teknostore

588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 588.00

Juo JCBL241 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Juo JCBL241 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Juo JCBL241 1 m (JCBL241-B) Şarj Kablosu 1 m 380,00 TL
Juo JCBL242 2 m (JCBL242-B) Şarj Kablosu 2 m 422,75 TL

Juo JCBL241 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
240 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Juo JCBL241 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 240 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD 3.1
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Elektromanyetik Alan Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 48V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Var
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Juo JCBL241 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.