Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
66 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Juo JCBL662 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Juo 66W Dijital Led Ekranlı Örgülü USB-A to USB Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Teknostore

378,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 378.00
Juo 66W Dijital Led Ekranlı Örgülü USB-A to USB Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Teknostore

446,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 446.40
Juo 66W Dijital Led Ekranlı Örgülü USB-A to USB Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: MaxiTekno

466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 466.00
Juo 66W Dijital Led Ekranlı Örgülü Usb-a To Usb Type-c Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2M

Satıcı: MaxiTekno

467,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 467.84
Juo 66W Dijital Led Ekranlı Örgülü Usb-a To Usb Type-c Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2M

Satıcı: Teknostore

483,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 483.32
Juo 66W Dijital LED Ekranlı Örgülü Usb-A To USB Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre - Siyah

Satıcı: Maxitekno | 22 yorum

484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 484.00
Juo 66w Dijital Led Ekranlı Örgülü Usb-a To Usb Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Maxitekno

522,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 522.00
Juo 66w Dijital Led Ekranlı Örgülü Usb-a To Usb Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Teknostore

539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 539.00

Juo JCBL662 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Juo JCBL662 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Juo JCBL661 1 m (JCBL661-B) Şarj Kablosu 1 m 338,40 TL
Juo JCBL662 2 m (JCBL662-B) Şarj Kablosu 2 m 378,00 TL

Juo JCBL662 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
66 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Juo JCBL662 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 66 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Elektromanyetik Alan Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Var
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Juo JCBL662 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Juo JCBL662 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.