Juo JCBS121 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Juo JCBS121 Şarj Kablosu Fiyatları

Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Mavi 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

126,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 136.35
Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

137,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 147.75
Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

138,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 148.7
Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Mavi 1 Metre

Satıcı: Teknostore

162,90 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 172.9
Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Teknostore

175,50 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 185.5
Juo 12W Usb-A To Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Mavi 1 Metre

Satıcı: Teknostore | 20 yorum

175,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 185
Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Mavi 1 Metre

Satıcı: Teknostore

185,08 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 195.08
Juo 12W USB-A to Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Teknostore

197,16 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 207.16
Juo 12W Usb-A To Type-C Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Teknostore

189,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 199
Juo 12w Usb-a To Type-c Silikon Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Teknostore

240,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 250
Juo 12w Usb-a To Type-c Silikon Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Maxitekno

241,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 251

Juo JCBS121 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Juo JCBS121 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Juo JCBS121 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Elektromanyetik Alan Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/2.4A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi

VARYANT

• Ürün Kodları JCBS121-B JCBS121-L JCBS121-W

Juo JCBS121 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.