Juo JCBS272 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
27 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Juo JCBS272 Şarj Kablosu Fiyatları

Juo 27W USB Type-C to Lightning iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Teknostore

277,15 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 287.15
Juo 27W USB Type-C to Lightning iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: Teknostore

277,15 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 287.15
Juo 27W USB Type-C to Lightning iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj

Satıcı: Teknostore

284,16 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 294.16
Juo 27W USB Type-C to Lightning iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj

Satıcı: Teknostore

284,16 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 294.16
Juo 27W USB Type-C To Lightning iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: Teknostore | 24 yorum

332,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 332.00
Juo 27W USB Type-C To Lightning iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Teknostore | 25 yorum

332,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 332.00
Juo JCBS272-W 27W USB Type-C To Lightning Apple Uyumlu iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: cms-techno-store

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 349.00
Juo 27w Usb Type-c To Lightning Iphone Ipad Silikon Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Teknostore

376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 376.00
Juo 27w Usb Type-c To Lightning Iphone Ipad Silikon Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: Teknostore

376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 376.00
Juo JCBS272-W 27W USB Type-C To Lightning Apple Uyumlu iPhone iPad Silikon Hızlı Şarj ve Data Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: Teknostore

388,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 388.00

Juo JCBS272 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Juo JCBS272 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Juo JCBS271 1 m Şarj Kablosu 1 m 219,60 TL
Juo JCBS272 Şarj Kablosu 2 m 277,15 TL

Juo JCBS272 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
2 m
Yok
27 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Juo JCBS272 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 27 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Elektromanyetik Alan Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi

VARYANT

• Ürün Kodları JCBS272-B JCBS272-W

Juo JCBS272 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.